Slide background

Előkészítő Mérnök

Építész-/építőmérnökként végeztél és új kihívásokat keresel? Ha fontos számodra, hogy legyen kihívás a munkádban és nem riaszt el, ha testközelből kell végig követned egy építkezést, akkor az EVB Építő a tökéletes választás a számodra!

Feladatok:

  • Cégvezető, építésvezetők napi munkájának támogatása
  • Árajánlat, költségvetés, kivitelezési ütemterv készítése, szükség szerint helyszíni felméréssel
  • A kiküldött árajánlatok követése, aktualizálása
  • Vállalkozói szerződések, átadás-átvételi jegyzőkönyvek, teljesítés igazolások előkészítése
  • E-építési naplók vezetése
  • A kivitelezések folyamatos felügyelete, utókalkuláció és pénzügyi kontrolling készítés támogatása
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, tervezőkkel, megrendelőkkel

Elvárások:

  • Építész-/építőmérnöki végzettség
  • Önálló és csapatmunkára való képesség, terhelhetőség
  • Megbízható MS Office, Google Drive, Autocad ismeretek
  • Proaktivitás, agilitás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Építőipari kapcsolatrendszer
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Valós kihívások
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Fix, versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. Kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, fényképpel ellátott önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas@miepitunk.hu email címre (a pozíció megnevezésével) vagy az alábbi gombon keresztül várjuk.

szep-hazak
epiteszforum
magyar-epitok
a-mi-otthonunk