Slide background

Előkészítő Asszisztens

Ha fontos számodra, hogy legyen kihívás a munkádban és nem riaszt el, ha testközelből kell végig követned egy építkezést, akkor az EVB Építő a tökéletes választás a számodra!

Feladatok:

  • Az előkészítő mérnök napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal , alvállalkozókkal
  • Árajánlatok bekérése
  • Anyagbeszállítások koordinálása, szervezése
  • Dokumentációk, kimutatások, táblázatok készítése és vezetése
  • Új anyagbeszállító és alvállalkozó partnerek feltérképezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Építőipari szegmensben szerzett tapasztalat
  • Megbízható MS Office, Google Drive ismeretek
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Precizitás, proaktivitás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Építőipari kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

  • Valós kihívások
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Fix, versenyképes jövedelem
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. Kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, fényképpel ellátott önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas@miepitunk.hu email címre (a pozíció megnevezésével) vagy az alábbi gombon keresztül várjuk.

szep-hazak
epiteszforum
magyar-epitok
a-mi-otthonunk