Slide background

Irodai Asszisztens

Szeretsz szervezni, kapcsolatot tartani és új kihívásokat keresel? Ha fontos számodra, hogy legyen kihívás a munkádban és nem riaszt el, hogy egy gyorsan változó építőipari környezetben kell helytállni, akkor az EVB Építő a tökéletes választás a számodra!

Feladatok:

  • Cégvezető napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, kivitelezőkkel
  • Árajánlatok bekérése
  • Megrendelések szállításának koordinálása
  • Dokumentációk, táblázatok, kimutatások készítése és a már meglévők vezetése
  • Céges levelezés kezelése
  • Általános irodai teendők (iratok szkennelése,- lefűzése, fénymásolás)
  • Kontrolling feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Magas fokú számítógépes ismeretek (Google Drive, MS Office)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Precizitás, proaktivitás, önálló munkavégzés
  • Lojalitás, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fix jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Esztergom vagy Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, fényképpel ellátott önéletrajzodat és motivációs leveledet az allas@miepitunk.hu email címre (a pozíció megnevezésével) vagy az alábbi gombon keresztül várjuk.

szep-hazak

epiteszforum

magyar-epitok

a-mi-otthonunk