Állásajánlatok

Keresünk téged!

Csatlakozz hozzánk

Folyamatosan megújuló cégünkbe rendszeresen keresünk mind tapasztalt rókákat, mind fiatal titánokat. A szakma veteránjainak szaktudását igyekszünk ötvözni az új generáció által képviselt technológiákkal, megoldásokkal. Aktuális állásajánlataink:

Építés Vezető

Esztergomi székhelyű, Budapesten és vonzáskörzetében dolgozó építőipari cégünk építőmérnök kollégákat keres építés vezető pozícióra!

Feladatok:

  • Helyszíni koordináció (alvállalkozók,beszállítók)
  • Tervdokumentáció megismerése, műszaki követelmények betartása és betartatása
  • Ütemezés szerinti kivitelezés
  • Munkavédelmi szabályok betartatása
  • Dokumentumkezelés (pl.: építési napló, szállítólevelek, napi jelentés stb.)
  • Előkészítő feladatok ellátása szükség esetén (tervdokumentációk áttanulmányozása, mennyiség számítás)

Feltétel:

  • Építőmérnöki végzettség (akár friss diplomás is lehet)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • MS Office ismeret

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • FMV jogosultság magasépítésben
  • Autocad ismerete

Munkavégzés helye: Esztergom, Budapest és vonzáskörzete.

Az önéletrajzokat a pozíció megjelölésével (Építés vezető) az info@miepitunk.hu e-mail címre várjuk.

Előkészítő Mérnök

Érdekel milyen luxusingatlanokat előkészíteni, menedzselni az első megkereséstől, a kulcsátadaásig? Szívesen tanulnál a szakma veteránjaitól, miközben csapatunk egyre több fiatal titánnal bővülve, a legújabb technológiákat és módszereket alkalmazza? Csatlakozzatok hozzánk!

Feladatok:

  • Kivitelezési ajánlatok határidőre történő összeállítása
  • Ajánlatkérés az alvállalkozóktól / beszállítóktól
  • Mennyiségi kimutatások ellenőrzése
  • Tervi vagy egyéb műszaki problémák feltárása és kezelése
  • szükség esetén egyeztetés a tervezőkkel

Feltétel:

  • Építőmérnöki vagy technikusi végzettség
  • Minimum 1-2 éves gyakorlat kivitelezésben vagy előkészítésben (magasépítés)
  • Microsoft Office, Google Drive ismerete
  • Pontosság, precizitás, terhelhetőség

Előny:

  • Autocad vagy egyéb szerkesztő program ismerete
  • Költségvetés készítő programmal szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Esztergom vagy Budapest.

Az önéletrajzokat a pozíció megjelölésével (Előkészítő Mérnök) az info@miepitunk.hu e-mail címre várjuk.

Szerkezeti Zsaluzásban Jártas Szakmunkás

Amit elvárunk:

  • Minimum 2 éves gyakorlat
  • Minőségi munkavégzés
  • Kreativitás
  • Megbízhatóság

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzot az alábbi email címre várjuk: info@miepitunk.hu

Erősáramú Villanyszerelő Szakmunkás

Erősáramú villanyszerelő szakmunkást keresünk, épületek villamosságának kivitelezési munkáira.

Jelentkezéseket, fényképes önéletrajzot az alábbi email címre várjuk: info@miepitunk.hu

Építőipari Segédmunkás